top of page

- LAZER KESİM

  • Üretimde hızlı kesim, düşük maliyet.

  • Adetleri az işlerde kalıp gerektirmeden üretim.

  • Kalıp maliyetinin ortadan kaldırılması.

  • Minimum fire oranı ile maliyetlerin aşağıya çekilmesi.

deneme.jpg
cnc.jpg

- CNC ABKANT BÜKÜM

Abkant büküm makineleri ile bükme işleminin nasıl yapıldığı birçok müşterinin merak ettiği konuların başında yer almakta. Bu sistem en basit dille sac bükme için kullanılan popüler bir yöntemdir. Hem ince, hem de kalın saclar için rahatlıkla kullanılabilir. 

- TEKNİK RESİM

Teknik resim, teknik elemanlar tarafından herhangi bir makinenin veya bu makineye ait parçaların üretimi için kullanılan çizgi lisanıdır. Bir makine parçasını, inşaatı veya bir tesisi söz ve yazı ile ifade etmek mümkün değildir. Zira söz ve yazı ile ifade etmek istediğimiz mekanizmanın şekli, boyutları ve diğer özellikleri hakkında hiç bir fikir veremeyiz. Tam bilgi ancak teknik resimle mümkündür.

maxresdefault.jpg
boya-01.jpg

- BOYA TEKNOLOJİSİ

Statik Boya zıt kutuplardaki boya partikülleri ile boyanacak zeminin birbirini çekmesi sonucu oluşan boyama yöntemidir. Toz boya ile kaplanan metal zemin 180 ile 200 derece arasındaki fırınlarda ısıtılarak toz boyanın tamamen yüzeye yapışması sağlanır.​​

- KAYNAK TEKNOLOJİSİ

2500 m2 kapalı alana sahip olan Kaynaklı üretim atölyemizde şase ve çelik konstrüksiyon kaynaklama işlemi, 6 eksenli 2 Adet Kaynak Robotu ile her türlü malzemenin kaynaklanması işlemi, 8 tonluk şase çevirme pozisyoneri ve 2 adet L Pozisyoner ile şase, bom, teleskobik bom, platform bom kaynaklama işlemleri yapılmaktadır.

kaynak.jpg
bottom of page